header

Bezpieczeństwo

Podczas każdego transportu pasażerskiego przekazują nam Państwo odpowiedzialność za swoje bezpieczeństwo, a także za Państwa cenne przedmioty. Z tego względu bezpieczeństwo lotnicze jest naszym najwyższym priorytetem. Przywiązujemy ogromną wagę do przestrzegania wszystkich terminów przeglądów technicznych oraz kontroli naszych samolotów. Wymogi prawne w całym świecie lotnictwa są bardzo rygorystyczne, a zatem nawet zgodność z nimi zapewnia bezpieczny lot helikopterem. Niemniej kładziemy duży nacisk na nieplanowane kontrole, aby w każdej chwili zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa dla wszystkich osób zaangażowanych w nasze loty.


Bureau Veritas ISO 9001

Oczywiście nasze wymogi bezpieczeństwa dotyczą również osób, które nie są bezpośrednio zaangażowane w lot. Nasze operacje lotnicze przeprowadzamy w ścisłej współpracy z policją, strażą pożarną oraz urzędem ds. porządku i bezpieczeństwa publicznego, i w razie potrzeby zajmujemy się zablokowaniem oraz zabezpieczaniem obszarów startu i lądowania. Wszystkie loty organizujemy z naszego głównego biura w Niemczech, a jeżeli to konieczne, jesteśmy osobiście na miejscu podczas realizacji zlecenia. W każdej chwili mogą Państwo polegać na dostarczanej przez nas jakości „Made in Germany”. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo lotów, we wszystkich procesach organizacyjnych spełniamy wszystkie wytyczne normy ISO 9001. Potwierdza nam to certyfikat TÜV-Süd i Bureau Veritas.

Logo - Flight Safety Foundation

W celu zwiększenia bezpieczeństwa lotniczego na całym świecie, współpracujemy z Flight Safety Foundation - organizacją pożytku publicznego zajmującą się wyłącznie bezpieczeństwem lotniczym. Fundacja przygotowuje i ustala wytyczne dotyczące bezpiecznego lotnictwa i promuje innowacje techniczne oraz badania naukowe.W sumie 1000 organizacji ze 150 krajów wybrało członkostwo we Flight Safety Foundation. Fundacja reprezentuje szerokie spektrum instytucji na całym świecie i łączy organizacje o różnych interesach gospodarczych, kulturowych i politycznych, które mają jeden wspólny cel, a jest nim bezpieczeństwo lotnicze. Cele wyznaczone przez Flight Safety Foundation są dla nas sprawą serca i wielkiej wagi, dlatego dbamy o to partnerstwo.