header

Wykonanie zdjęć: imponujące zdjęcia z powietrza

FotografowanieW naszych czasach łatwa dostępność dronów zrewolucjonizowała fotografię lotniczą. Nagle nawet prywatne osoby mogą łatwo zrobić zdjęcia lotnicze, które wcześniej wymagały skomplikowanych lotów fotograficznych. Jednak, jeżeli potrzebny jest doskonały widok z lotu ptaka, drony posiadają swoje ograniczenia. Ponadto, ustalone zostały prawne wytyczne określające maksymalną wysokość oraz zakaz przelotu dla niektórych obiektów. Powoduje to niedostępność wielu motywów i perspektyw. Poza tym helikopter jest bardziej stabilny w powietrzu, a także umożliwia zrobienie zdjęć przy pomocy dużych obiektywów.

W szczególności, jeżeli mowa o obrazach o bardzo wysokiej jakości i z wyjątkowymi motywami, większość profesjonalnych fotografów chce widzieć fotografowany obiekt przez obiektyw – a nie „tylko” na monitorze podczas sterowania dronem. Zwłaszcza w segmencie premium sesje zdjęciowe są nadal idealnym rozwiązaniem, które posiada wiele możliwości. Chętnie Państwu doradzimy i służymy naszą ekspertyzą i doświadczeniami, aby nasi klienci uzyskali profesjonalne zdjęcia lotnicze o wysokiej rozdzielczości i najwyższej jakości.

Loty na sesje fotograficzne organizowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów

Dla profesjonalnych fotografów zadbamy o całą organizację: zależnie od planowanych motywów, dobierzemy najlepszy model helikoptera, a także zadbamy o wszystkie kwestie formalne, czyli pozwolenia na niskie i wysokie przeloty, o ile zaistnieje taka konieczność. Aby zagwarantować możliwość zrobienia najlepszych zdjęć lotniczych, istnieje opcja demontażu bocznych drzwi helikoptera, jeżeli będzie takie życzenie, również po obu stronach. Oczywiście zapewniamy niezbędną przestrzeń dla monitorów obserwacyjnych, a przede wszystkim dla fotografów i ewentualnie dla osób towarzyszących. Dbamy o wszystkie detale, aby nasi klienci mogli zrobić idealne zdjęcia lotnicze.

Profesjonalne zdjęcia z powietrza – z jednego źródła

Dla firm oraz klientów prywatnych organizujemy cały lot fotograficzny, w tym wykonanie zdjęć przez profesjonalnego fotografa. To klient ustala motywy zdjęć, a my dbamy o planowanie i realizację lotu, jak również uzyskujemy wszystkie niezbędne pozwolenia. Nasi eksperci wykonują zdjęcia lotnicze wysokiej jakości, właśnie takie, o których Państwo marzyliście.

Zapraszamy do kontaktu

Wspólnie z Państwem zrealizujemy wybrany przez Państwa projekt lotniczy na sesję fotograficzną, w tym celu służymy bezpłatną poradą.  Jesteśmy dostępni codziennie przez 24 godziny na dobę, również po to, aby przygotować niewiążącą ofertę. Zapraszamy do kontaktu: