header

Offshore – sesje fotograficzne i filmowe

Imponujące wymiary, horyzont i morze w tle: farmy wiatrowe to wyjątkowe obiekty niosące emocjonalny przekaz. Z tego względu takie nastrojowe i jakościowe zdjęcia wzbudzają duże zainteresowanie mediów. Korzystanie z dronów jest tutaj w zasadzie niemożliwe ze względu na warunki pogodowe na morzu i określoną wysokość lotu.

Nasza wieloletnia ekspertyza w dziedzinie lotów na sesje filmowe na morzu jest zasobem, który pozwala tworzyć wysokiej jakości materiały fotograficzne i filmowe do filmów dokumentalnych, klipów firmowych oraz filmów reklamowych. Dzięki najnowocześniejszym systemom kamer, doświadczonym ekipom fotograficznym i lotniczym oraz koordynatorom filmowym wykonujemy zdjęcia, które są niezrównane pod względem jakości i przekazu emocjonalnego.

Imponujące motywy

Już w trakcie przygotowań do sesji przygotowujemy razem z Państwem efektywne i elastyczne plany działania, biorąc przede wszystkim pod uwagę motywy, które są ważne dla klienta. Począwszy od głębokich i niskich ujęć z dynamicznym wzbiciem w górę maszyny, poprzez długie ujęciach, a skończywszy na szczegółowych ujęciach procesów pracy, możliwe są różne ujęcia filmowe i fotograficzne. Przede wszystkim filmowanie lub fotografowanie poszczególnych etapów procesu pracy wymaga elastyczności czasowej ze względu na zmienne warunki pogodowe na otwartym morzu. Dlatego bierzemy ten czynnik pod uwagę we wszystkich operacjach i szybko reagujemy na zmiany.

Nasi specjaliści zadbają o wszystko

Szczególnie w zakresie czarteru helikopterów offshore, personel oraz konieczny sprzęt muszą spełnić najwyższe wymagania. Z tego względu współpracujemy wyłącznie z personelem posiadającym odpowiednie certyfikaty oraz używamy helikopterów, które są wyposażone zgodnie z najnowszym stanem techniki. Oczywiście, w razie potrzeby zapewniamy pasażerom kamizelki ratunkowe oraz dokładamy wszelkich starań dotyczących bezpieczeństwa lotu. Na wszystkie pytania związane z lotai offshore oraz lotami filmowymi jesteśmy Państwa kompetentnym i rzetelnym partnerem.

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zaplanowania z nami lotu na sesję zdjęciową lub na nagranie filmowe. W tym celu nasz doświadczony zespół jest do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę. Chętnie służymy radą, a także przygotujemy ofertę – zrobimy to bezpłatnie i niewiążąco. Zapraszamy do kontaktu: