header

Helikopter jako rekwizyt

Helikopter jest nie tylko konieczny do robienia zdjęć i filmowania z lotu ptaka, ale jest również imponującym rekwizytem do sesji fotograficznej lub do kręcenia filmu. W zależności od scenerii przekazuje ekskluzywność, dynamikę lub napięcie i jest szczególnie często używany w akrobacjach i szybkich sekwencjach akcji.

Model helikoptera i branding

Podczas robienia zdjęcia oraz nagrywania ujęć do filmu, nie chodzi o to, aby w kadrze znajdował się „dowolny” helikopter. Niezwykle istotne są wtedy pasujący styl i wygląd oraz autentyczność. Naszym klientom dostarczamy dokładnie taki helikopter, dzięki któremu  osiągnięty zostanie najlepszy efekt na zdjęciach i obrazach. To Państwa pomysły stanowią podstawowe kryterium do wyboru odpowiedniego helikoptera. Od najnowocześniejszej technologii po autentyczne modele historyczne, jesteśmy w stanie bardzo dokładnie dopasować się do Państwa oczekiwań. Również w odniesieniu do wyposażenia i wyglądu helikoptera, spełniamy wszystkie życzenia naszych klientów.

Instytucje takie jak policja, wojsko czy pogotowie ratunkowe rzadko udostępniają swoje helikoptery do zdjęć. Ale właśnie helikoptery, związane z tymi konkretnymi instytucjami, są szczególnie pożądane podczas sesji filmowych. Naszym klientom zapewniamy odpowiednie modele helikopterów, a dzięki odpowiedniemu brandingowi, jesteśmy w stanie odtworzyć wygląd i styl pożądanej instytucji. Efekt jest przekonujący i niedrogi. Oczywiście branding jest również możliwy w dowolnych kolorach i wybranym przez Państwa charakterze pisma.

Loty i akrobacje

Oczywiście nasze helikoptery wznoszą się też dla Państwa wysoko w powietrze. Od prostych startów i lądowań po skomplikowane manewry w locie, nasi piloci są w stanie zrealizować wszystkie loty dokładnie według planu. A w tym czasie kamery pracują na pełnych obrotach. Możliwe motywy podczas takich lotów to spuszczanie się z helikoptera po linie, lot z osobami znajdującymi się na podwoziu płozowym czy symulacja wypadku.

Nasi doświadczeni i precyzyjni piloci wykonują również manewry kaskaderskie przy użyciu helikopterów. A zatem klienci określają przebieg lotu, a my go realizujemy. Możliwe motywy to spuszczanie się z helikoptera po linie, latanie z ludźmi na podwoziu płozowym helikoptera i symulowanie wypadku. Regularnie współpracujemy z różnymi znanymi zespołami kaskaderskimi i w razie potrzeby zapewniamy doświadczonych kaskaderów do nakręcenia Państwa filmu.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli potrzebny jest Państwu helikopter jako rekwizyt do sesji fotograficznej lub do nakręcenia filmu, proszę dać nam po prostu znać. Chętnie służymy poradą, a także dostarczymy helikopter, który dokładnie odpowiada Państwu wyobrażeniom. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę:

• telefonicznie pod numerem +48 (0) 22 / 39 70 99 0
• mailowo: info@deutsche-helikopter.pl
• za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego