header

Loty sanitarne

Loty sanitarneŚmigłowce wykorzystywane są głównie podczas pilnych transportów na krótkich i średnich dystansach, gwarantując najkrótszy czas trwania transportu chorego, a to dlatego, ponieważ są one w stanie zlądować bezpośrednio na terenie szpitala. Stosowane helikoptery umożliwiają transport pacjentów OIOM-u oraz mogą latać według wskazań przyrządów, czyli bez widzialności zewnętrznej. W ten sposób mogą one latać w nocy i w złych warunkach atmosferycznych, co pozwala nam w każdym przypadku na szybką reakcję w bardzo krótkim czasie.

Transport medyczny

Loty sanitarne oraz przenoszenie pacjentów ze szpitala do szpitala śmigłowcem, stanowią szybką i bezpieczną opcję w przypadku transportów chorych. Dla dobra pacjenta opracowujemy indywidualny plan podróży, a to oczywiście w ścisłej współpracy z prowadzącymi lekarzami. Również z tego powodu korzystamy z lądowisk szpitalnych, jeżeli są one dostępne. Transport pacjenta odbywa się niezależnie od tego, czy pacjent musi być przetransportowany na leżąco, czy też na siedząco, ponieważ dysponujemy dużą liczbą adekwatnych śmigłowców. (więcej...)

Transport narządów ludzkich

Narządy ludzkie lub krew konserwowana często mogą być dostarczone do miejsca docelowego jedynie drogą powietrzną. Helikoptery oferują najszybsze i najbardziej elastyczne rozwiązanie dla pilnych transportów medycznych, ponieważ nie są one zdane na lotniska podczas startów i lądowań. Jesteśmy bezpłatnie osiągalni dla Państwa 24 godziny na dobę i opracujemy indywidualne rozwiązanie pilnego transportu medycznego, dostosowanego do Państwa potrzeb. (więcej...)