header

Transport sanitarny

Podczas pilnych transportów pacjentów zdanych na intensywną opiekę medyczną, stosujemy tylko i wyłącznie śmigłowce lotniczego pogotowia ratunkowego, które są w pełni wyposażone w sprzęt medycyny intensywnej. Ponadto pacjentowi towarzyszy doświadczony personel medyczny, co gwarantuje pewny i szanujący zdrowie pacjenta transfer lotniczy. Poza tym śmigłowce sanitarne posiadają na stałe zintegrowany sprzęt medycyny intensywnej, który w razie konieczności może być uzupełniony o niezbędne urządzenia medyczne, tak aby zapewnić najlepszą możliwą opiekę nad pacjentem. Taka elastyczność zapewnia o każdej porze, zarówno w ciągu dnia jak i w podczas lotów w nocy, szybki i bezpieczny transport z bardzo krótkim wyprzedzeniem.

Śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego umożliwia ponadto lot sanitarny bezpośrednio przed wejście szpitalne, co jest szczególnie ważne kiedy liczy się każda minuta.

Dla pacjentów, którzy nie wymagają intensywnej opieki medycznej, ponieważ podczas przeniesienia ze szpitala do szpitala jest konieczny tylko nadzór lekarza, również udostępniamy śmigłowce sanitarne z wyposażeniem medycznym oraz wysoko wykwalifikowany personel.

Adekwatny śmigłowiec może zostać podstawiony niespełna w godzinę po złożeniu zamówienia lotu medycznego, a to dzięki wysoko-wyszkolonemu personelowi naszej centrali, która jest obsadzona całą dobę.

Podczas transportów pediatrycznych wymagana jest szczególna wiedza, a to po to, aby zapewnić małym pacjentom dokładnie taką opiekę jaką potrzebują. Z tego powodu transportom sanitarnym dzieci towarzyszą tylko wysoko wyspecjalizowani lekarze z wieloletnim doświadczeniem. Również stosowany sprzęt medyczny odpowiada zawsze obecnemu stanowi techniki i stale zostaje wymieniany na najnowszy i najbardziej niezawodny.