header

Transport narządów helikopterem

Transport narządów ludzkich

W przypadku transportu narządów często liczy się każda minuta. Jeżeli transport narządów ratujących życie odbywa się przy pomocy helikoptera można zaoszczędzić dużo czasu, który jest decydującym czynnikiem: helikopter jest dostępny w elastycznym wymiarze i można go podstawić do akcji niemal natychmiast po złożeniu zlecenia. Ponadto w większości przypadków może on latać bezpośrednio ze szpitala do szpitala, a tym samym jest niezależny od korków, zablokowanych przejazdów i wypadków drogowych. 

Transport narządów przy współpracy z firmą Deutsche-Helikopter

Nasze Centrum Operacyjne jest dostępne przez 24 godziny na dobę, a odpowiednie helikoptery są w ciągłej gotowości do akcji. Dzięki temu możemy dostarczyć helikopter o każdej porze dnia i nocy, aby jak najszybciej przetransportować narządy. Nasza międzynarodowa sieć pozwala zagwarantować krótki czas pozycjonowania na całym świecie, a tym samym maksymalnie skrócić czas transportu. Jednocześnie zawsze bierzemy pod uwagę opłacalność transportu.

Nawet, jeżeli ciągły transport narządów za pomocą helikoptera nie jest możliwy ze względu na lokalne warunki, zorganizujemy spójny i wydajny łańcuch transportowy. W zależności od potrzeby, połączymy transport helikopterem i samolotem, a także transport naziemny, aby w niezawodny i szybki sposób dostarczyć narząd ratujący życie do celu. Podczas każdego transportu wyszkolony personel serwisowy oraz sprawdzeni piloci dbają o to, aby wszystko sprawnie przebiegło.

Zapraszamy do kontaktu

W przypadku transportu narządów, kiedy liczy się każda minuta, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas i w możliwie najkrótszym czasie podstawimy helikopter gotowy do lotu.  Zapraszamy do kontaktu codziennie, przez 24 godziny na dobę: