header

Zlecenia offshore

Czas czytania: 2 minut

W ostatnich latach przemysł offshore dokonał skoków kwantowych w rozwoju nowych technologii. Szybkie i bezpiecznie loty helikopterem, czy to w celu transportu pasażerów lub towarów, czy aby nacieszyć się widokami z lotu ptaka, czy może po to, aby wykonać operację montażu, stają się coraz popularniejsze. Jako sprawdzony partner dla wiodących przedsiębiorstw offshore, oferujemy loty helikopterem zarówno do już działających farm wiatrowych offshore, jak również do klastrów, które są jeszcze w budowie. Naszym klientom zapewniamy możliwie najlepszą indywidualną obsługę, począwszy od fazy planowania do działań monitorujących po zakończeniu projektu. 

Transport pasażerski i transport towarów

Helikoptery to sprawdzony środek transportu pasażerów oraz ładunków w przemyśle offshore. Błyskawiczny czas reakcji i nieskomplikowana obsługa lotu umożliwiają nam dostarczenie odpowiedniego helikoptera w ciągu bardzo krótkiego czasu. Natomiast krótki czas przelotu gwarantuje szybki transport, dzięki czemu załoga i komponenty techniczne szybko docierają do miejsca docelowego. W ten sposób możemy w znaczącym stopniu uzupełnić istniejące łańcuchy logistyczne i wykorzystać je ad hoc, gdy nie ma możliwości transportu ludzi lub ładunku drogą morską - na przykład z powodu silnej i wysokiej fali. 

Loty na wycieczkę zakładową

Jeżeli inwestorzy, klienci, inwestorzy budowlani lub dziennikarze planują zwiedzić farmy wiatrowe, zapewniamy odpowiedni helikopter. W naszej ofercie posiadamy wizyty na farmie wiatrowej, prace budowlane czy inspekcje komponentów farm wiatrowych: organizujemy krótkie loty zakładowe z małymi grupami pasażerów, jak również indywidualne wizyty z wieloma postojami lub loty krajoznawczymi dla dużych grup. Wspólnie z naszymi klientami, nasz doświadczony dział usług offshore opracowuje indywidualne rozwiązania dla każdego zapytania z Państwa strony, ponadto zapewniamy kompetentną pomoc przez 24 godziny na dobę.

Czasami planowany transport helikopterem może być nieopłacalny ze względu na spodziewaną liczbę pasażerów lub pożądany postój na odległych lotniskach. W takich przypadkach współpracujemy z naszą siostrzaną spółką Deutsche-Privatjet, która oferuje indywidualne loty offshore na pokładzie odpowiednich samolotów lub krótkie loty, aby dowieźć naszych pasażerów do miejsc startu helikopterów.

Loty montażowe

Ze względu na dużą masę jednostkową, duże części montażowe farm wiatrowych muszą być często montowane za pomocą stosownych dźwigów. Jeśli nie jest to możliwe lub są ku temu przeciwwskazania, wykorzystujemy wówczas często do transportu i montażu ładunków, helikoptery ciężarowe offshore. Doświadczone załogi, które sprawnie obsługują helikoptery ciężarowe, potrafią szybko wykonać bardzo pilny montaż, aby uniknąć kosztownych przestojów.

Aby zapewnić możliwie jak najkrótszy czas reakcji oraz szybkie odbycie przelotu, nasi dyspozytorzy operacyjni są dostępni przez całą dobę. W ciągu kilku minut i z uwzględnieniem wszystkich ważnych parametrów, opracujemy dla Państwa korzystny cenowo plan działania.

Zapraszamy do kontaktu

Niezależnie od tego, czy chodzi o transport pasażerski, transport materiałów, zwiedzanie czy zaplanowany montaż: doświadczony zespół naszych ekspertów zrealizuje dla Państwa lot offshore. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bezpłatnej porady lub niewiążącej oferty: