header

Fotografowanie i filmowanie

Przestrzeń geograficzna elektrowni wiatrowych oraz farm offshore budzi sama w sobie duże emocje. Z tego powodu wśród mediów istnieje duże zainteresowanie spektakularnymi zdjęciami o najwyższej jakości takich oto farm. Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie lotów offshore w celu filmowania pozwala nam tworzyć wysokojakościowy materiał filmowy i fotograficzny dla filmów dokumentacyjnych, wizerunkowych i reklamowych. Stosując systemy kamer wersji high-end, doświadczone zespoły filmowców i załóg lotniczych oraz wyspecjalizowanych koordynatorów filmowych, uzyskujemy zdjęcia, które są niezrównane w swojej jakości i oddziaływaniu emocjonalnym.

Jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć opracujemy razem z Państwem wydajny i elastyczny plan działania, biorąc pod uwagę wszelkie przez Państwa wybrane motywy.

Istnieją liczne rodzaje wykorzystania samolotów lub śmigłowców podczas filmowania i fotografowania, począwszy od topshots podczas niskich podejść, przez perspektywę kulisową a skończywszy na zbliżeniowych ujęciach procesów produkcyjnych. Przede wszystkim filmowanie i fotografowanie niektórych etapów prac wymaga szczególnej elastyczności czasowej ze względu na zmienne warunki pogodowe na otwartym morzu, w związku z czym uwzględniamy ten czynnik podczas wszystkich przedsięwzięć i niezwłocznie reagujemy na wszelkie zmiany.

Zwłaszcza w dziedzinie czarterów samolotów zewnętrznych (offshore) człowiek i materiał stawiany jest przed najwyższym wyzwaniem. Z tego powodu zatrudniamy tylko uprawniony personel oraz śmigłowce, które odpowiadają aktualnemu stanowi technicznemu. W razie potrzeby udostępniamy pasażerom również Lifesuits (kombinezony ratunkowe) lub aranżujemy usługi transferowe, czyniąc z siebie kompetentnego i solidnego partnera.