header

Transport osób i materiałów

Śmigłowce są w branży offshore sprawdzonym środkiem transportu personelu i materiału. Szybki czas reakcji i nieskomplikowana obsługa lotu pozwalają nam w razie potrzeby niezwłocznie zapewnić odpowiedni śmigłowiec dla każdego zadania. Krótki czas lotu zapewnienia szybki transport, tak że elementy budowlane i personel szybko docierają do miejsca docelowego. Tak więc działamy jako rozsądne uzupełnienie istniejących łańcuchów logistycznych i możemy zareagować w każdej chwili, również wtedy, gdy przewóz osób lub materiałów drogą morską nie jest możliwy, na przykład ze względu na wysokie fale.

Loty widokowe 

Realizujemy loty widokowe nad farmami wiatrowymi dla inwestorów, klientów lub firm budowlanych, stosując śmigłowce, które dostosowujemy do Państwa indywidualnych życzeń oraz do zadań danego lotu.

Niezależnie od tego, czy chodzi o loty nad czynnymi farmami wiatrowymi, nad farmami w budowie lub loty w celu kontroli elementów budowlanych, my realizujemy zarówno krótkie loty widokowe z małymi grupami pasażerów, jak i indywidualne wizyty z wieloma międzylądowaniami i dużymi grupami uczestników.

Doświadczeni pracownicy naszego działu Offshore-Serwis opracują razem z Państwem indywidualne rozwiązanie dla każdego zadania i służą kompetentną poradą 24 godziny na dobę.
Jeżeli zastosowanie helikoptera okazałoby się nieekonomiczne, na przykład z powodu liczby pasażerów lub licznych międzylądowań na bardziej odległych lotniskach, wtedy opracujemy razem z naszą siostrzaną spółką Deutsche-Privatjet indywidualne loty-offshore odpowiednimi samolotami oraz loty transportowe do lotnisk z których startują śmigłowce.