header

Operacje specjalne

Czas czytania: 1 minuta

Operacje specjalneSzybki dostęp do nowoczesnych śmigłowców oraz doświadczonego personelu ma szczególne znaczenie podczas operacji specjalnych. Organizujemy loty humanitarne w rejony objęte katastrofą, powodziami lub pożarami lasów. Oferujemy także usługę usuwania śniegu z dachów budynków fabrycznych i zakładów przy pomocy śmigłowców, zapobiegając tym samym kosztownemu przestojowi w produkcji lub w pracy.

Dodatkowo, chętnie udostępnimy Państwu odpowiedni helikopter z środkiem zapobiegającym zamarzaniu. Najbardziej krytyczny moment dla winiarzy to miesiąc maj, ponieważ to okres przymrozków majowych. Podczas winobrania pomożemy Państwu usługą delikatnego i fachowego transportu winogron z winnicy.

Helikopter ratunkowy w przypadku katastrof

Organizujemy loty humanitarne podczas powodzi lub pożarów lasów. Ponadto transportujemy ludzi i towary po wichurach, trzęsieniach ziemi lub innych klęskach żywiołowych. Jeżeli zaistnieje pilna potrzeba zastosowania helikoptera przystosowanego do operacji podczas katastrof, nasi eksperci są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę pod naszym bezpłatnym numerem infolinii: +48 22 397 09 90.

Odśnieżanie helikopterem

W ostatnim roku w miesiącach zimowych występiły obfite i długotrwałe opady śniegu w całej Polsce. Dachy dużych budynków fabrycznych przekraczały przy tym szybko dopuszczalne obciążenie śniegiem. Oferujemy odśnieżanie dachu śmigłowcem, zapobiegając tym samym kosztownemu przestojowi w produkcji lub w sprzedaży. 

Ochrona upraw przed przymrozkami

Grożący spadek temperatury zagraża uprawom? Żaden problem, znajdziemy niezwłocznie jego rozwiązanie. W razie nagłej potrzeby podstawimy natychmiast śmigłowiec, który swym ciepłym prądem powietrza zadba o podwyższenie temperatury i tym samym o ocalenie upraw.  

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę – również w weekendy i dni świąteczne. Nasz zespół ekspertów służy poradą, a na życzenie przygotuje bezpłatną i niewiążącą ofertę. Zapraszamy do kontaktu: