header

Event marketing

Czas czytania: 2 minut

Proszę wyobrazić sobie, że na wydarzeniu organizowanym przez Państwa gromadzi się tłum. Stopniowo niecierpliwy szmer oczekiwania jest zagłuszany przez pewien dźwięk: nadlatuje helikopter i natychmiast przyciąga spojrzenia wszystkich obecnych. Nikt się tego nie spodziewał. Wiele osób entuzjastycznie wyjmuje swoje telefony komórkowe, aby uchwycić ten moment i wszyscy zastanawiają się, co będzie dalej. Jedno jest pewne: helikopter przyciągnął uwagę tłumu - i również wydarzenia organizowanego przez Państwa.

Prezentacja produktu przy pomocy helikoptera

Wprowadzenie nowego produktu ma na celu zyskanie maksymalnej uwagi oraz wzbudzenie pozytywnych emocji u odbiorców. Nasz helikopter umożliwia przykucie uwagi publiczności już od samego początku. Nasi specjaliści od event marketingu koordynują całe wydarzenie i oczywiście uzgadniają z Państwem każde działanie. Dzięki temu prezentacja produktu zaczyna się od „wysokiego C”. Na przykład:

  • Na płozach helikoptera stoją pracownicy marketingu, przebrani za grupę ludzi do zadań specjalnych. Helikopter nadlatuje z najważniejszą osobą wydarzenia, która robi „wielkie wejście” w otoczeniu swoich „osobistych ochroniarzy”.
  • Helikopter nadlatuje z produktem - w zależności od wielkości i wagi, może on znajdować się wewnątrz helikoptera lub być efektownie zawieszony na linie poniżej helikoptera.
  • Helikopter zbliża się do miejsca wydarzenia i spektakularnie transportuje zespół marketingu, który rozdaje publiczności ulotki z informacją o nowym produkcie.

Kaskaderskie akrobacje helikoptera

Współpracujemy z profesjonalnymi i znanymi w całych Niemczech zespołami kaskaderskimi, dlatego spektakularne akrobacje helikoptera mogą uświetnić wydarzenie organizowane przez Państwa.Skoki ze spadochronem wraz z precyzyjnym lądowaniem, zjazdy na linie z helikoptera lub kaskaderzy stojący na płozach helikoptera podczas lotu: to tylko wybrane kaskaderskie akrobacje, dzięki którym możemy wzbudzić dodatkowe zainteresowanie i zaintrygować publiczność. W pierwszej kolejności omówimy z Państwem dostępne możliwości i wybierzemy doświadczonych kaskaderów, którzy wykonają akrobacje dokładnie według Państwa życzeń i oczekiwań. 

Loty widokowe helikopterem

Kto nie marzy o tym, aby spojrzeć na świat z lotu ptaka? Nasze helikoptery umożliwią to doświadczenie – stanie się ono integralnym elementem wydarzenia organizowanego przez Państwa lub będzie główną nagrodą loterii. Przede wszystkim uzgodnimy z Państwem trasę lotów helikopterem, a następnie zorganizujemy wszystkie niezbędne pozwolenia i oczywiście zapewnimy odpowiedni helikopter. Jeżeli taki będzie scenariusz zaplanowanego wydarzenia, udostępnimy również kilka helikopterów – na przykład, aby większe grupy gości mogły wziąć udział w lotach widokowych.

Zdjęcia i filmy z wydarzenia organizowanego przez Państwa

Zdjęcia lotnicze z dużych imprez są często towarem na wagę złota: właściwie tylko z perspektywy lotu ptaka można mieć bardziej precyzyjne wyobrażenie o tym, jakie tłumy ludzi zgromadziły się na imprezie. Jednak również w przypadku mniejszych imprez, zdjęcia i nagrania filmowe z helikoptera pozwalają trwale udokumentować niezapomniane wrażenia, których wartość reklamowa jest znacznie wyższa niż sama impreza. Z naszej strony zapewniamy Państwu helikopter oraz doświadczonego fotografa lub operatora kamery, a dzięki temu powstaną wyjątkowe zdjęcia i ujęcia.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi eksperci w zakresie event marketingu są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, również w weekendy i dni świąteczne. Służymy Państwu bezpłatną radą i pomocą, a na życzenie sporządzimy niewiążącą ofertę. Zapraszamy do kontaktu: