Czarter helikoptera w Kitzbühel

Dla turystów z Europy Wschodniej, a przede wszystkim z Rosji, Alpy stały się w ostatnich latach jednym z ulubionych kierunków prywatnych lotów. Niezależnie od tego, czy jest to zimowy wypoczynek na nartach, wspinaczka górska, ekskluzywny shopping czy zwiedzanie – tutaj znajdziemy wszystko, czego dusza zapragnie. Aby przedostać się z licznych kurortów wypoczynkowych do dużego międzynarodowego lotniska, korzystamy często z wygodnych i szybkich lotów czarterowych helikopterem.

Kilka dni temu, na zlecenie jednego z rosyjskich biur podróży, zorganizowaliśmy krótkoterminowy wynajem helikoptera, aby najkrótszą drogą przewieźć troje rosyjskich turystów z Kitzbühel na lotnisko w Monachium. Po bardzo udanym urlopie w Alpach Kitzbühelskich, podróżujący chcieli udać się prywatnym samolotem z portu lotniczego w Monachium bezpośrednio do Moskwy. Dzięki naszym umiejętnościom organizacyjnym oraz centrali czarterów helikopterów działającej 24 godziny na dobę, już następnego dnia, mieliśmy gotowy do czarteru helikopter Bell 206 B3 Jet Ranger wraz z pozwoleniem na lądowanie w Kitzbühel. A przy okazji: lotnisko St. Johann w Tyrolu stanowi znakomitą alternatywę dla odlotów i przylotów w regionie Kitzbühel. Lotnisko St. Johann nadaje się szczególnie, jako miejsce lądowań dla helikopterów i do lotów prywatnych, a tym samym długie przejazdy taksówką okazują się zbędne.

Dzięki tej szybkiej i niezawodnej usłudze czarterowej helikoptera, nasi rosyjscy pasażerowie mogli w komfortowych warunkach i oczywiście punktualnie, dotrzeć na lotnisko w Monachium. Prywatny lot powrotny do kraju odbył się również bez przeszkód.

Wracam