Czarter śmigłowca do Frankfurtu

Zespół naszej firmy Deutsche-Helikopter.de zorganizował w zeszłym tygodniu śmigłowiec typu Robinson R44, aby niezwłocznie przetransportować dwóch gości z Bawarii na międzynarodowe lotnisko we Frankfurcie. Po tym, jak tych dwóch gości zrealizowało, że nie zdążą na samolot biznesowy jadąc samochodem, zgłosili się do firmy Deutsche-Helikopter.de z prośbą a pomoc. Zaledwie parę minut po otrzymaniu zlecenia skoordynowaliśmy śmigłowiec na lotnisko w Bad Neustadt, gwarantując tym samym punktualne przybycie pasażerów na lotnisko we Frankfurcie.

Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie czarterów ekspresowych, również w tym przypadku mogliśmy zareagować w ciągu niespełna kilku minut i zaoferować cenowo korzystny shuttle, oszczędzając gościom tym samym utratę kosztownych biletów klasy biznesowej oraz umożliwiając im rozpoczęcie ich podróży bez uciążliwych zmian rezerwacji biletów.

Po zakończeniu sprawnego transferu bardzo szczęśliwi goście jeszcze raz bardzo serdecznie podziękowali nam bardzo serdecznie. 

Wracam