Dla firmy Amazon we Wrocławiu

Dla firmy Amazon we WrocławiuŚmigłowiec towarowy typu Mi 8 pochodzi z moskiewskiej fabryki śmigłowców M. L. Mil. Jako jeden z największych śmigłowców towarowych jest produkowany seryjnie od 1960 roku i stosowany na całym świecie podczas transportów ładunków, przy których, dzięki specjalnemu systemowi mocowania, może podnosić ładunki o masie do 3 ton. Ten ogromny udźwig tego śmigłowca do transportów ciężkich wykorzystaliśmy ponownie na początku tygodnia we Wrocławiu.

Na planie budowy firmy Amazon po kompleksowej fazie przygotowawczej oraz szczegółowej wizji lokalnej zrealizowaliśmy instalację 35 klimatyzatorów o indywidualnym ciężarze do 3 ton.

Potężne rozmiary powstających hal magazynowych uniemożliwiły zastosowanie dźwigu, ponieważ poszczególne części klimatyzatorów musiały zostać rozmieszczone i postawione na różnych częściach dachu. Ze względu na ogólnie wciąż rosnące rozmiary hal magazynowych jest to znany i częsty problem dla naszych klientów. Ekonomiczne rozwiązania w takich przypadkach mogą zapewnić jedynie montaże przy użyciu śmigłowców montażowych.

Polskojęzyczna ekipa naszej firmy uzyskała wszelkie niezbędne zezwolenia odpowiedzialnych instytucji i stworzyła dokładny harmonogram tej obszernej akcji w ścisłej współpracy z klientem.

W dniu akcji na miejscu było kilku pracowników naszego zespołu, którzy zadbali o sprawny przebieg tego projektu. Doświadczeni piloci według ustaleń umieścili ładunek z dokładnością co do centymetra na wcześniej umocowanej konstrukcji metalowej na dachu budynku. Transport przebiegł jak zwykle sprawnie i został zakończony zgodnie z planem zaledwie po kilku godzinach.

Profesjonalizm i precyzja pilotów, których wybraliśmy do tego przedsięwzięcia, umożliwiła tak szybką realizację tego projektu. Nasz zleceniodawca wyraził wielkie zachwycenie zarówno z planowego przebiegu akcji jak i możliwości porozumiewania się podczas przedsięwzięcia w jego języku ojczystym.

Jeżeli Państwo również zamierzają przeprowadzić transport ładunków w Polsce za pomocą śmigłowca, personel polskojęzycznego działu naszej firmy stoi w każdej chwili do Państwa dyspozycji aby omówić wszelkie możliwe alternatywy – oczywiście bezpłatnie i 24 godziny na dobę.

Impressionen

Wracam