Transport ekspresowy pomimo koronawirusa: transport lotniczy helikopterem

Koronawirus paraliżuje nie tylko życie publiczne: gospodarka zmaga się również z wyzwaniem, aby utrzymać łańcuchy dostaw i bezpiecznie dostarczać ładunki do miejsca przeznaczenia, pomimo coraz większego stopnia izolacji i braku dostępu do wielu krajów.

Eilfracht im Hubschrauber

Firmy, które organizują logistykę zgodnie z zasadą just-in-time, szybko napotykają problemy: zamknięcie granic różnych krajów oraz przywrócenie kontroli granicznych sprawia, że transport lądowy staje się przedsięwzięciem, które jest trudno zaplanować. Również zamknięcie portów lotniczych utrudnia korzystanie z samolotów towarowych. Natomiast transport ekspresowego ładunku lotniczego na pokładzie helikoptera nie podlega żadnym ograniczeniom bez względu na kryzys związany z koronawirusem. 

Transport ekspresowy helikopterem: idealne rozwiązanie

Helikopter transportowy nie jest uzależniony od warunków panujących na lotnisku: do startu i lądowania wystarczy większa otwarta przestrzeń, którą można łatwo znaleźć w pobliżu większości fabryk. A zatem na możliwości lotnicze helikoptera nie wpływa także zamykanie lotnisk. W obrębie UE helikoptery mogą latać między poszczególnymi krajami bez kontroli celnych, a tym samym są w stanie bezpiecznie dostarczyć pilny ładunek do miejsca przeznaczenia – i przy tym zachowany jest ustalony harmonogram przelotów. Zależnie od zapotrzebowania, czy planowany jest transport małych i poręcznych gabarytów, czy ładunków o większej objętości, odpowiedni helikopter może być podstawiony do lotu w bardzo krótkim czasie.  Zespół firmy Deutsche-Helikopter zadba dla Państwa o wszystkie szczegóły.

Zorganizujemy transport ekspresowy helikopterem: wystarczy kontakt telefoniczny 

Jeżeli potrzebują Państwo ekspresowego transportu helikopterem, jesteśmy w tej sprawie doświadczonym partnerem. Nasze biuro jest czynne 24 godziny na dobę, a nasze helikoptery mogą być w pełnej gotowości u Państwa w fabryce w przeciągu kilku godzin. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a my zajmiemy się resztą.

Zapraszamy do kontaktu:

Wracam