Zdjęcia z lotu ptaka dla słynnego fotografa

Dla jednego z naszych stałych klientów, dobrze znanego niemieckiego fotografa, ostatnio zastosowaliśmy śmigłowiec EC 120, aby umożliwić mu precyzyjne zdjęcia z lotu ptaka jednej budowy w Amsterdamie. Podczas tego lotu zastosowaliśmy nowy system kamer, co stanowiło szczególne wyzwanie dla śmigłowca i załogi. Wyzwanie to zrealizowaliśmy ku pełnemu zadowoleniu naszego klienta. Również w tym przypadku udało nam się bez problemów zrealizować zlecenie za granicą, czarterując helikopter, który stacjonuje w Holandii. To pozwoliło nam na zminimalizowanie kosztów wynajmu helikoptera.

Nasz, w dziedzinie lotów fotograficznych, bardzo doświadczony pilot zadbał o doskonałe ujęcia z powietrza – zrealizował wszelkie pomysły fotografa, aby uchwycić wszystkie obiekty szczegółowo, w nienagannej ostrości i z różnych perspektyw. Przy wymontowanych drzwiach oraz podczas lotu na bardzo niskim pułapie powstały unikalne zdjęcia lotnicze, a czarter helikoptera był zawsze elastyczny, ponieważ mógł być w każdej chwili przesunięty ze względu na niepewne warunki pogodowe. Bezpłatne przeniesienie terminu zastosowania śmigłowca z powodów niekorzystnych warunków pogodowych w firmie Deutsche-Helikopter jest ogólnie możliwe.

Przy pomocy śmigłowca możliwe jest nie tylko fotografowanie ale również filmowanie. Nasz zespół jest idealnym partnerem, jeśli chodzi o realizację ujęć z lotu ptaka lub filmowania z powietrza. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu dla Państwa potrzeb jesteśmy nie tylko w stanie zapewnić Państwu odpowiedni śmigłowiec, ale również profesjonalnych fotografów oraz doświadczone zespoły filmowe. W celu realizacji Pastwa projektów u nas otrzymają Państwo kompletny pakiet usług, dopasowany do Państwa wymagań, aby ujęcia były zawsze najlepsze, zarówno w Niemczech, jak i na całym świecie. 

Wracam