header

Transfer osób

Firma Deutsche Helikopter jest ekspertem w dziedzinie lotów śmigłowcami w Niemczech i za granicą. Zachęcamy do korzystania z zalet śmigłowca optymalnie wykorzystując Państwa środki na przykład lecąc zrelaksowanie na następny termin lub przywożąc Państwa partnerów biznesowych bezpośrednio do firmy lądując na jej terenie.
Śmigłowce nie są uzależnione od lotniska lub pasa startowego dlatego też w większości przypadków możemy lądować prawie wszędzie. Zachęcamy więc ponownie do zastosowania helikoptera jako najszybszego środka lokomocji oszczędzając sobie korki drogowe, opóźnienia pociągów lub długotrwałe odprawy na lotnisku.

Cenowo korzystny przewóz

Cenowo korzystny przewózLot śmigłowcem nie zawsze musi stanowić drogie przedsięwzięcie. Istnieją tanie warianty lotu mniejszymi śmigłowcami, które mają te same zalety jak loty większymi jednostkami. Naszymi cenowo atrakcyjnymi helikopterami możemy odebrać Państwa dosłownie z domu i polecieć z Państwem bezpośrednio do celu. Korzyści wyboru takiego wariantu mówią same za siebie. Państwo zupełnie samodzielnie decydują o własnym przebiegu dnia i nie są uzależnieni od natężenia ruch drogowego lub rozkładów jazdy pociągów kolejowych.

Śmigłowce dla VIP-ów

VIP HelikopterZachęcamy do użytku śmigłowca nie tylko do celów transportowych ale również w ramach premii dla zasłużonych pracowników, klientów lub dostawców. Helikoptery dla VIP-ów spełniają najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa, techniki oraz wyposażenia i należą do najszybszych w ich klasie.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i współpracę z różnymi firmami oferujemy szeroką gamę helikopterów dla VIP-ów. Nasze kontakty nie ograniczają się przy tym tylko na teren Republiki Federalnej Niemiec ale sięgają na cały świat, co umożliwia nam zawsze zaproponowanie Państwu odpowiedniego śmigłowca.

Szczególną uwagę zwracamy przy tym na fakt aby helikopter przyleciał do Państwa z jak najbliżej leżącej bazy żeby zmniejszyć całkowite koszty przedsięwzięcia.

Zalety

  • absolutna niezależność od natężenia ruch drogowego lub rozkładów jazdy pociągów kolejowych
  • dowolny wybór lądowisk (nieuzależnienie od lotnisk lub pasów startowych)
  • możliwość odprężonej pracy podczas lotu na następną konferencje
  • niezapomniane przeżycie widoku przepięknych krajobrazów z nowej perspektywy
  • państwo decydują o trasie lotu i oszczędzają zarazem drogocenny czas
  • zastosowanie śmigłowca na krótkich dystansach jest często ekonomiczniejsze niż lot prywatnym odrzutowcem
  • przeżyjcie Państwo ekskluzywność lotu helikopterem
  • niezależność od strajków linii lotniczych