header

Czarter helikoptera na loty pasażerskie

Czas czytania: 1 minuta

Służymy Państwu naszą ekspertyzą w zakresie lotów prywatnymi helikopterami w kraju i za granicą. Zapraszamy do skorzystania z dużej elastyczności związanej z tym środkiem transportu, który pozwala szybko i wygodnie dotrzeć do celu. Oferujemy czarter helikoptera, który będzie odpowiednio dopasowany do Państwa potrzeb. Dzięki naszej sieci na całym świecie możemy zapewnić helikopter na wynajem - szybko i bez zbędnej biurokracji, niemal w każdym miejscu na świecie! Przewagą helikopterów jest możliwość lądowania również poza lotniskiem, dzięki czemu w wielu przypadkach wynajęty helikopter może dotrzeć bezpośrednio lub w bliskim sąsiedztwie miejsca docelowego Państwa podróży.

Transport prywatnym helikopterem taxówką

Wynajem helikoptera jest często najszybszym i najbardziej elastycznym sposobem na dotarcie do miejsca docelowego, zwłaszcza w przypadku krótkich tras. Nie ma konieczności czasochłonnej odprawy na lotnisku, a dodatkowo helikopter czarterowy jest prawie cały czas w gotowości do startu. Lot prywatnym śmigłowcem umożliwia również pracę lub relaks i cieszenie się widokami. 

Transport Grup Helikopterem

Również dla większych grup helikopter jest bezpiecznym i wygodnym środkiem transportu, z gwarantowanym bardzo krótkim czasem podróży. Niezależnie od tego, czy jesteś członkiem zarządu i musić szybko oraz komfortowo dotrzeć na spotkanie, czy może jesteś w grupie sportowej i musicie szybko dolecieć do miejsca rozgrywki sportowej: czekamy na Państwa kontakt i zapewniamy właściwy helikopter dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz konkretnej sytuacji.

Leć na wydarzenia sportowe helikopterem

Głośne i dynamiczne silniki oraz śmiałe manewry wyprzedzania sprawiają, że każdy wyścig Formuły 1 jest niezapomnianym przeżyciem. Na pokładzie naszych helikopterów czarterowych przewieziemy Państwa bezpośrednio na tory wyścigowe. Pozostajemy również w stałej gotowości do lotu powrotnego helikopterem. Podczas gdy pozostali kibice będą jeszcze tkwić w korku, Państwo będziecie w komfortowych warunkach wracać do domu drogą powietrzną. 

Lotnicze eventy krajoznawcze

Dzięki eventom krajoznawczym nasi pasażerowie mogą doświadczyć, jak wygląda świat z góry. To okazja, aby cieszyć się pięknymi widokami i odkrywać nowe, niezwykłe spojrzenia na znane miejsca. Taki krajoznawczy lot helikopterem czarterowym jest idealnym eventem motywacyjnym dla pracowników, może stanowić najważniejszą część wydarzenia firmowego lub jest po prostu wyjątkowym przeżyciem. 

Wesela

Ten najpiękniejszy dzień życiu będzie zapamiętany jeszcze lepiej w helikopterze. Przewieziemy Państwa do miejsca ślubu, do miejsca przyjęcia lub bezpośrednio do miejsca, gdzie rozpocznie się miesiąc miodowy. Wynajem helikoptera jest także wyjątkowym prezentem, który można wykorzystać na różne kreatywne sposoby podczas fotograficznej sesji ślubnej. 

Zapraszamy do kontaktu!

Nasza obsługa klienta jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę i chętnie służy poradą. Wraz z Państwem znajdziemy optymalne rozwiązanie na usługę przewozową helikopterem i na życzenie, przedstawimy Państwu niewiążącą ofertę. Zapraszamy do kontaktu za nami przez 24 godziny na dobę: