header

Formula 1

Jak żaden inny sport, Formuła 1 kojarzy się z prędkością, emocjami oraz ekskluzywnością. To niezwykłe i niezapomniane doświadczenie można przeżyć razem ze swoimi klientami, partnerami biznesowymi lub przyjaciółmi. Nasze helikoptery dowiozą Państwa szybko, elastycznie i bezpośrednio na różne tory wyścigowe. Z przyjemnością zapewnimy prywatny lot helikopterem, który odpowiada najwyższym standardom.

Z reguły trasy Formuły 1 znajdują się poza dużymi miastami i obszarami metropolitalnymi. Dlatego wyjątkowo korzystny jest transfer helikopterem z lotniska do hotelu lub bezpośrednio na tor wyścigowy. Pozwoli to skrócić czas podróży, i dzięki temu można będzie szybko i bezpiecznie dotrzeć do miejsca wyścigów. Dzięki podróży helikopterem, czasochłonne dojazdy, korki lub problemy z parkowaniem nie będą mogły tym razem pomniejszyć radości z obserwowania wyścigów.

Formuła 1 jako wspaniały event motywujący

Warto nagradzać zaangażowanych pracowników, lojalnych klientów lub wiarygodnych partnerów biznesowych jakimś wyjątkowym bonusem. Połączenie imprezy Formuły 1 z podróżą helikopterem pozwoli Państwa gościom przeżyć fascynujące chwile zarówno w powietrzu, jak i na ziemi ucieszyć się potężnymi silnikami.

Podróż własnym helikopterem - na życzenie również z brandingiem Państwa firmy - daje poczucie ekskluzywności i wyjątkowości VIP. Bezpośrednio po tym lotniczym doświadczeniu następuje kontynuacja przeżyć najwyższej klasy sportu motorowego – będą to na pewno niezapomniane oraz inspirujące wydarzenia dla wszystkich zainteresowanych.

Dzięki naszej flocie helikopterów możemy również przewozić duże grupy na wyścigi Formuły 1. Nawet grupy liczące ponad 100 osób mogą delektować się tym ekskluzywnym przeżyciem Formuły 1.

Indywidualna podróż na wyścigi Formuły 1

Nasz helikopter będzie czekał na wybranym przez Państwa lotnisku. Zaś dedykowana osoba kontaktowa będzie przez cały czas na miejscu podczas weekendu wyścigów Formuły 1. Dzięki temu możemy szybko reagować na Państwa życzenia i dostosować indywidualne harmonogramy lotów do potrzeb w ciągu zaledwie kilku minut. Ponieważ helikopter jest do Państwa indywidualnie przypisany, eliminujemy nużący czas oczekiwania, który często towarzyszy podróżom.

Oczywiście możliwe jest również zarezerwowanie helikoptera tylko na pojedynczy odcinek. Wówczas dojazd odbywa się we własnym zakresie, a po wyścigach nasi klienci są tak szybko jak to możliwe przewożeni helikopterem na lotnisko, co pozwala na sprawna dalszą podróż, bez korków i tłumów.
Na życzenie możemy również zorganizować prywatny samolot na dalszą część Państwa podróży. W tym zakresie współpracujemy partnersko z naszymi kolegami z firmy Deutsche-Privatjet. Państwo mogą delektować się wyścigami, a my dbamy o całą resztę.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę i na Państwa życzenie zorganizujemy transport helikopterem na wyścigi Formuły 1. Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać bezpłatną poradę lub niewiążącą ofertę: