header

Wynajęcie helikoptera dla grup

Czas czytania: 2 minut

Również w przypadku większych grup helikopter jest optymalnym środkiem transportu na krótkich trasach. Niektóre modele mogą wygodnie pomieścić nawet więcej niż 10 osób. Jednak o wiele częściej spotykany, i w większości przypadków, bardziej ekonomiczny, jest transport osób w kilku małych helikopterach.

Opcja transportu grupowego daje możliwość skorzystania z elastyczności, jaką oferuje każdy helikopter: w momencie startu i lądowania nie ma konieczności lądowania na lotnisku, ale można również wykorzystać inne otwarte przestrzenie, które się do tego nadają. Bardzo często znajdują się one znacznie bliżej miejsca docelowego. Jeżeli odbywa się transport przy pomocy kilku helikopterów, lądują one jeden po drugim. Dzięki temu wszyscy pasażerowie docierają do celu niemal jednocześnie.

Jeżeli jednoczesne przybycie całej grupy nie jest dla Państwa istotne, możemy również zorganizować wahadłowy transport pasażerski w jednym helikopterze. Wówczas będzie on przemieszczał się między miejscem startu i miejscem docelowym, aż wszyscy pasażerowie bezpiecznie i wygodnie zostaną dowiezieni do celu.

Transport grupowy na indywidualne życzenie

Niezależnie od tego, czy mają Państwo w planach wygodne przewiezienie całej rady nadzorczej na spotkanie, czy Państwa celem jest szybki i ekonomiczny transport pracowników do innego zakładu produkcyjnego: helikopter jest bezpiecznym, niezawodnym i elastycznym środkiem transportu. Plan lotu jest całkowicie dopasowany do Państwa preferencji, a korki lub wypadki drogowe nie stanowią już żadnej przeszkody podczas podróży. Jeżeli Państwa plany miałyby się zmienić, wówczas, mając do dyspozycji helikopter, jest znacznie łatwiej zareagować w elastyczny sposób.

Nasza sieć helikopterów, które są odpowiednie do transportu grupowego, rozmieszczona jest na całym świecie. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu odpowiednie helikoptery w niemal każdym miejscu świata, aby zrealizować zamówiony przez Państwa transport. W razie potrzeby, w bardzo krótkim czasie, jesteśmy gotowi do wyruszenia w podróż.

Pozwolenie: dbamy o wszystko

Dbamy o spełnienie wszystkich biurokratycznych wymagań dotyczących lotu helikopterem i uzyskujemy wszystkie niezbędne zezwolenia. W porozumieniu z Państwem szukamy odpowiednich otwartych przestrzeni do startu i lądowania. Ważne jest przy tym, aby były to płaskie powierzchnie o odpowiedniej wielkości, do których można podejść ze wszystkich kierunków świata. W przypadku lądowania poza obszarami zabudowanymi nasze helikoptery nie potrzebują żadnych zezwoleń. Jednak również przy planowanym lądowaniu w mieście zajmujemy się wszystkimi procedurami związanymi z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń.

Indywidualne branding Państwa firmy

Od małych naklejek z logo firmy do kompletnego designu w kolorach firmowych: także podczas transportu grupowego możemy oznakować indywidualnym brandingiem wybrany helikopter lub kilka, zależnie od potrzeby. Zwłaszcza, jeżeli lot helikopterem ma się odbyć w ramach imprezy firmowej lub eventu motywacyjnego dla klientów, partnerów lub pracowników, wówczas indywidualny branding pomaga w zaprezentowaniu firmy w optymalny sposób. Zapraszamy do podzielenia się z nami Państwa pomysłami, a my zajmiemy się realizacją Państwa brandingu.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę i na Państwa życzenie zorganizujemy transport pasażerski helikopterem. Oczywiście przez cały czas służymy również poradą, a także przygotujemy kalkulację kosztów – zrobimy to bezpłatnie i niezobowiązująco. Zapraszamy do kontaktu: