header

Loty widokowe

Jako eksperci w zakresie usług lotniczych pomożemy Państwu w zaplanowaniu i realizacji Państwa pomysłów. Niezależnie od tego czy planują Państwo wydarzenie lotnicze lub też jednorazowy lot, doradzimy Państwu kompetentnie i profesjonalnie. Szczególną cechą śmigłowców to niezależność od lotnisk lub pasów startowych. Zachęcamy do przeżycia lotu helikopterem startując bezpośrednio spod siedziby firmy lub z własnej posesji na przykład w celu wynagrodzenia pracowników za dobre wyniki pracy, wzmocnienia więzi z klientami i dostawcami, miłego zaskoczenia gości podczas uroczystości lub przeżycia widoku przepięknych krajobrazów z nowej perspektywy.

Nasz serwis

Nasz zespół stoi do Państwa dyspozycji bezpłatnie i 24 godziny na dobę, aby omówić z Państwem wszelkie Państwa pomysły. Dzięki naszej globalnej sieci śmigłowców i pilotów możemy Państwu zawsze zaproponować duży wybór różnych helikopterów oraz niezwłocznie przedstawić niewiążącą ofertę. Na Państwa życzenie chętnie wyszukamy odpowiednie lądowisko w pobliżu.

Odpowiedni program towarzyszący Państwa wydarzeniu lotniczemu

Chętnie połączymy dla Państwa nasze różnorodne oferty usług. Nasza firma posiada własną agencję event marketingu, która opracuje i zaproponuje Państwu poszczególne elementy imprez okolicznościowych lub całościowy program towarzyszący danemu przedsięwzięciu.
Zachęcamy również do połączenia wydarzenia lotniczego z innymi atrakcjami w powietrzu jak na przykład latającej reklamy lotniczej w formie holowania banera przez samolot lub akrobatki która wykona zapierające dech w piersiach sztuczki akrobatyczne na płacie dwupłatowca. Sugerujemy ponadto rozdanie imponujących zdjęć z lotu ptaka na koniec przez Państwa organizowanej imprezy lub prezentacje produktu w ramach jego wprowadzania na rynek w formie przylotu produktu na haku śmigłowca - dla Państwa wyobraźni nie ma granic.