header

Ekskluzywne eventy - loty widokowe

Czas czytania: 2 minut

Spojrzenie na świat z lotu ptaka: nasze eventy na pokładzie helikoptera pozwolą spełnić to marzenie, na przykład jako event motywacyjny dla pracowników, jako element budowania więzi z klientami i dostawcami, jako kulminacyjny punkt programu podczas organizowanego wydarzenia lub po prostu jako ekskluzywne doświadczenie. Podczas takiego lotu pasażerowie poznają zupełnie nowe perspektywy i ujęcia z powietrza – i nawet bardzo dobrze znane miejsca mogą zostać odkryte na nowo.

Okazja do zorganizowania eventu – lot widokowy

Wiele spotkań biznesowych i prywatnych staje się niezapomnianym przeżyciem dzięki zorganizowaniu lotu krajoznawczego na pokładzie helikoptera. Zachęcamy do zorganizowania lotu widokowego, który będzie miał na celu:

  • przedstawienie i zaciekawienie swoim produktem dziennikarzy oraz potencjalnych klientów
  • nagrodzenie pracowników firmy za osiągnięcia oraz zbudowanie trwałej relacji z klientami i partnerami biznesowymi

Ponadto lot widokowy może:

  • skutecznie zachęcić publiczność do udziału w rocznicowym evencie firmy lub w wydarzeniu na otwarcie firmy
  • stanowić punkt kulminacyjny wesela lub przyjęcia urodzinowego

Przebieg lotu widokowego

W przypadku większości wydarzeń związanych z lotem krajoznawczym, helikopter jest podstawiany na indywidualnie wyznaczone miejsce. Oznacza to, że możemy wybrać odpowiednie miejsce startu i lądowania w Państwa okolicy i skrócić czas dojazdu. Przed lotem omawiamy z Państwem wybraną trasę oraz liczbę pasażerów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać helikopter, który będzie mógł spełnić wszystkie Państwa życzenia.

W wybranym dniu wydarzenia, kiedy odbędzie się lot krajoznawczy, helikopter wyląduje najpierw w wyznaczonym miejscu startu i lądowania, gdzie będzie okazja, aby nacieszyć nim oko. Przy wyłączonym silniku, będzie następnie wystarczająco dużo czasu na zrobienie zdjęć i kolekcjonowanie pierwszych niezapomnianych wrażeń. Na życzenie okleimy również helikopter indywidualnym brandingiem, dzięki czemu Państwa firma lub zorganizowane przez Państwa wydarzenie znajdzie się w centrum uwagi.

Następnie pierwsi pasażerowie rozpoczną lot widokowy. Aby umożliwić wszystkim uczestnikom to przeżycie i niezmącony niczym widok, helikopter będzie odbywał loty jeden za drugim. Możliwe jest również zorganizowanie przelotu wielu helikopterów w tym samym czasie. Na życzenie możemy również wykonać zdjęcia lotnicze podczas lotu widokowego. Te zdjęcia, zapierające dech w piersiach, są mile widzianą pamiątką z tego niezwykłego dnia i jednocześnie stanowią wspaniały prezent dla wszystkich gości i pasażerów.

Pozwolenia

Zajmiemy się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi związanymi z widokowym lotem helikopterem. Sprawdzamy, czy na miejscu znajdują się odpowiednie miejsca startu i lądowania oraz, w razie potrzeby, zorganizujemy start i lądowanie z pobliskiego lotniska. Ponadto zajmiemy się również komunikacją z lokalnymi urzędami i zbierzemy wszystkie potrzebne informacje o wymaganiach dotyczących możliwości odbycia lotu krajoznawczego. Oczywiście, to my zatroszczymy się o to, aby konieczne wymogi zostały spełnione, jak również zorganizujemy niezbędne barierki ochronne oraz zadbamy o wszechstronne bezpieczeństwo lotu.

Koszty lotu widokowego

U nas mogą Państwo dokonać rezerwacji lotu widokowego i załatwić wszystko w jednym miejscu. W razie potrzeby, przeprowadzamy na miejscu wstępną wizytę, uzyskujemy wszystkie pozwolenia, ustawiamy barierki zabezpieczające oraz organizujemy grupę asystentów lotniczych, którzy poruszają się w terenie i troszczą się o bezpieczeństwo gości. Ponadto, na życzenie, dostarczamy helikopter z indywidualnym brandingiem.

Oprócz opisanego powyżej pakietu, dokładny koszt całego eventu wraz z lotem widokowym zależy oczywiście między innymi od długości trasy przelotu, rodzaju użytego helikoptera i liczby pasażerów. Musimy również wziąć pod uwagę odległość od miejsca postoju/lokalizacji helikoptera do miejsca planowanego rozpoczęcia lotu krajoznawczego. Dla każdego zapytania przygotowujemy indywidualną ofertę. Pułap startowy lotów widokowych to 1200 euro.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i służymy poradą. Chętnie wycenimy planowany lot krajoznawczy i przygotujemy ofertę – zrobimy to bezpłatnie i niewiążąco. Zapraszamy do kontaktu: