header

Transport pasażerski

Czas czytania: 2 minut

Żadnych korków, żadnych świateł drogowych i żadnych objazdów: najszybszą drogę z punktu A do punktu B stanowi nadal pokonanie tej odległości w linii prostej. W szczególności, kiedy na krótkich odcinkach jest mało czasu, transport pasażerski helikopterem jest zazwyczaj najszybszym rozwiązaniem. Nie ma tutaj przecież konieczności odprawy na lot helikopterem ani nie trzeba przechodzić przez skomplikowane procedury, które byłyby konieczne w przypadku podróży samolotem. Poza tym helikopter nie jest uzależniony od dostępności miejsca na lotnisku. Zamiast tego może wylądować na odpowiednich otwartych przestrzeniach, które położone są zazwyczaj znacznie bliżej miejsca startowego czy docelowego.

Transport pasażerski helikopterem: doświadczenie praktyczne

W przypadku przewozów pasażerskich helikopterem, oprócz bardzo krótkiego czasu podróży, należy wymienić jeszcze szereg innych zalet: nie musimy trzymać się sztywnych planów podróży czy harmonogramów lotu, a w podróż wyruszamy dokładnie w momencie, w którym jesteśmy już gotowi do lotu. Na pokładzie możemy pracować, odpoczywać lub po prostu cieszyć się pięknym widokiem za oknem. Oczywiście helikoptery z naszej floty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i łączą najnowszą technologię z nowoczesnym wyposażeniem.

Jednocześnie każdy lot helikopterem to wyjątkowe i ekskluzywne doświadczenie. Zapraszamy do odkrycia świata z nowej perspektywy i skorzystania z udogodnień prywatnego lotu: bez męczących pasażerów, bez opóźnień i bez stresu. W zamian za to można zyskać cenny czas w porównaniu z innymi środkami transportu. Ponadto na krótkich dystansach lot helikopterem jest często bardziej ekonomiczny niż czarter prywatnego odrzutowca.

Jako międzynarodowy dostawca, jesteśmy do Państwa dyspozycji w kraju i za granicą. W każdym kraju i o każdej porze dnia i nocy jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiedni helikopter. W razie potrzeby koordynujemy również lot helikopterem z planowaną dalszą podróżą samolotami regularnych linii lotniczych lub na pokładzie prywatnych samolotów i przewozimy Państwa punktualnie do kolejnego samolotu. Dzięki temu dalszy lot może rozpocząć się bez opóźnienia.

Odpowiednie lądowisko

Jak najbardziej udzielamy Państwu pełnego wsparcia przy wyborze odpowiedniego miejsca lądowania i uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń. Miejsce lądowania musi być wystarczająco duże i umożliwiać podejście do lądowania ze wszystkich czterech stron świata. Ponadto powierzchnia lądowania musi oczywiście znajdować się na poziomie gruntu. Jeżeli nasze helikoptery lądują poza miastem, nie jest potrzebny żaden czasochłonny proces zdobywania pozwoleń. Naturalnie również w przypadku planowanego lądowania na terenie zamkniętych miejscowości dbamy o sprawny proces i o wszystkie potrzebne zezwolenia.

Indywidualny branding: Państwa firma w centrum zainteresowania

Jeżeli potrzebują Państwo transportu pasażerskiego dla swojej firmy, istnieje możliwość indywidualnego oznakowania helikoptera, aby w widoczny sposób wyeksponować swoją markę lub przekaz firmowy. Dzięki temu nie tylko pasażerowie, jak na przykład klienci lub partnerzy biznesowi, poczują się dobrze zaopiekowani: start i lądowanie helikoptera może również nakierować ciekawski tłum obserwatorów na Państwa firmę. Istnieje wiele różnych możliwości, aby pokazać Państwa brand we właściwym świetle: od małych naklejek po kompletny design helikoptera.

Zorganizujemy Państwa transport pasażerski

Skorzystanie z helikoptera umożliwia szybkie dotarcie do celu: w ten sposób możemy przewieźć ważnych partnerów biznesowych lub gości VIP na Państwa firmowe spotkanie. Nasz zespół jest do Państwa stałej dyspozycji, udzieli wszelkich informacji oraz zgodnie z Państwa oczekiwaniami zorganizuje transport pasażerski helikopterem. Nasze helikoptery są rozmieszczone na całym świecie i w razie potrzeby są dostępne w bardzo krótkim czasie.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę i na Państwa życzenie zorganizujemy transport pasażerski helikopterem. Służymy również bezpłatną poradą w każdej chwili. Zapraszamy do kontaktu: