header

Wesele: lecimy helikopterem, żeby poczuć się jak w siódmym niebie

Czas czytania: 2 minut

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu: w tym dniu mówimy „tak” ukochanej osobie, aby wspólnie iść dalej przez życie. Zjeżdżają się cała rodzina i wszyscy przyjaciele, aby świętować ten ważny dzień. Wszystkie oczy zwrócone są na Młodą Parę. Nic więc dziwnego, że nowożeńcy czują się jak w siódmym niebie.

Wynajem helikoptera na ślub sprawi, że ten moment będzie jeszcze bardziej utrwalony i niezapomniany. W tym najpiękniejszym dniu warto ucieszyć się fantastycznym widokiem z powietrza i zrobić wielkie wejście, które zaskoczy wszystkich gości. To uczucie unoszenia się na chmurach będzie Państwu towarzyszyć przez cały dzień.

Loty ślubne helikopterem: wiele możliwości

Jest wiele sposobów na wykorzystanie helikoptera podczas przyjęcia weselnego. Oto kilka przykładów:

  • Helikopterem można polecieć do miejsca ślubu. Jeżeli Młoda Para przyleci na ceremonię zaślubin, zdziwione i zachwycone spojrzenia gości są gwarantowane.
  • Helikopterem można polecieć na przyjęcie weselne. Już jako małżeństwo ucieszą się Państwo swoimi pierwszymi chwilami w powietrzu, zanim helikopter przewiezie Młodą Parę na miejsce dalszych uroczystości. Oczywiście możliwy jest również krótki lot krajoznawczy, zanim helikopter zawiezie Młodą Parę do miejsce przyjęcia.
  • Helikopter może posłużyć jako motyw do niezwykłych zdjęć ślubnych. Każdy helikopter to wyjątkowy motyw do sesji ślubnej, nie tylko w powietrzu. Zachęcamy do skorzystania z helikoptera jako rekwizytu do sesji weselnej, a kreatywne pomysły na ujęcia znajdą tam swoje ujście.
  • Również goście weselni mogą otrzymać od Państwa Młodych lot helikopterem: każdy gość jeszcze długo będzie wspominał lot krajoznawczy jako wyjątkowe przeżycie na Państwa weselu.
  • Młoda Para może udać się na swój miesiąc miodowy helikopterem: pod koniec uroczystości helikopter zabierze Państwa bezpośrednio na lotnisko, a stamtąd można już wylecieć dalej i rozpocząć miesiąc miodowy.
  • Szczęściem można podzielić się z całym światem, dlatego helikopter może zostać indywidualnie oklejony. Na życzenie umieścimy imiona Młodej Pary na helikopterze, nakleimy Państwa zdjęcia lub jakieś zabawne powiedzenie.

Warunki oraz koszty ślubnego lotu

Nawet, jeżeli w momencie startu czy lądowania helikopter nie jest zależny od konkretnego lotniska, nie może lądować w dowolnym miejscu. Szczególnie w dużych miastach i aglomeracjach odpowiednia otwarta przestrzeń nie jest dostępna zawsze. Natomiast, jeżeli wesele lub późniejsze świętowanie odbywa się w mniej zaludnionym terenie, lądowanie jest z reguły możliwe bez żadnych przeszkód.

Koszt każdego lotu helikopterem jest obliczany indywidualnie na podstawie różnych czynników. Odległość, jaką należy pokonać, czas trwania lotu, liczba pasażerów oraz rodzaj wykorzystywanego helikoptera składają się na grupę czynników, które uwzględniamy w kalkulacji naszej oferty. Z tego powodu nie możemy w tym miejscu podać żadnych szczegółowych informacji o koszcie lotu ślubnego. Doświadczenie pokazuje, że należy liczyć się z kosztem minimalnym w wysokości 1200 euro.

Pozwolenia: my o wszystko zadbamy!

Wszystkie ślubne i weselne przygotowania zajmują narzeczonym bardzo dużo czasu. Dlatego bierzemy na nasze barki cały nakład organizacyjny lotu helikopterem. Oczywiście oznacza to również uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń. Jeśli nasze helikoptery lądują poza miastem, nie jest potrzebny żaden czasochłonny proces udzielania pozwoleń. Ale nawet przy lądowaniu w obrębie miejskim, zajmujemy się uzyskaniem wszystkich pozwoleń oraz spełnieniem wszystkich formalnych wymogów, żeby Państwo mogli się koncentrować tylko na radosnym oczekiwaniu na ślub i wesele.

Zapraszamy do kontaktu

Helikopter będzie bardzo pomocy w tym, aby Państwa wesele stało się niezapomnianym przeżyciem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę i służymy rozmową doradczą. Chętnie przygotujemy na życzenie niewiążącą ofertę. Zapraszamy do kontaktu: